Cambridge Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimizin Sertifika Heyecanı ⋅ Modafen

Cambridge Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimizin Sertifika Heyecanı

Sınav merkezi olarak destek verdiğimiz ve bir parçası olmaktan gurur duyduğumuz Cambridge English sınavları, uluslararası platformda öğrencilerimizin başarılarını dünya ölçütlerinde belgelendirmeye devam ediyor.

Etkin eğitim alanları sunan sınavlar, öğrencilerin dil becerilerini bireysel olarak ölçmekle kalmaz aynı zamanda onların grup içindeki öğrenme süreçlerini de değerlendirir. Öğrencilere okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinde kendini kanıtlama ve dünyanın dört bir yanından insanlarla iletişime geçmek için gereken özgüveni ve becerileri kazandırmaya yardımcı olan Cambridge English sınavları, onlara kendi dili dışında kazanmaları gereken motivasyonu sağlar ve sürekli eğitimi destekler. Cambridge YLE (Starters-Movers-Flyers) ve KET, PET, FCE sertifikalarını 2-3 Ekim tarihlerinde okulumuzun konferans salonunda düzenlenen törende, Akademik Koordinatörümüz Elif Nalbantoğlu ve İngilizce öğretmenlerinin elinden alan öğrencilerimiz, gösterdikleri üstün başarı ile göz doldurmuş ve Modafen ailesini bir kez daha gururlandırmıştır.

Modafen ve Cambridge iş birliği ile düzenlenen sertifika törenine katılan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

4 Ekim 2017 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not