Cambridge Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimiz Sertifikalarını Aldı ⋅ Modafen

Cambridge Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimiz Sertifikalarını Aldı

Cambridge Üniversitesinin düzenlediği “Young Learners, KET PET ve FCE” sınavlarında üstün başarı göstererek göğsümüzü kabartan öğrencilerimiz, Cambridge ESOL sınavlarının Türkiye yetkilileri ve İngilizce öğretmenlerimizin katılımı ile konferans salonunda düzenlenen törende sertifikalarını aldılar. Tebrik konuşmalarıyla başlayan tören, öğrencilerin teker teker sahneye çağrılarak büyük mutluluk ve heyecan içinde sertifikalarını almalarıyla devam etti ve sertifika alan tüm öğrencilerin birlikte çektirdiği hatıra fotoğrafıyla noktalandı.

Öğrencilerimiz, bu sene de yeni sınav heyecanını yaşamak için uzun bir maratona “merhaba” diyecekler. Üstün başarıları ile bizleri ve ailelerini onurlandırmaya devam etmelerini diliyor ve göstermiş oldukları başarı için hepsini yürekten kutluyoruz.

17 Ekim 2012 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not