Cambridge Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimiz Sertifikalarını Aldı

Cambridge Üniversitesinin düzenlediği “Young Learners, KET PET ve FCE” sınavlarında üstün başarı göstererek göğsümüzü kabartan öğrencilerimiz, Cambridge ESOL sınavlarının Türkiye yetkilileri ve İngilizce öğretmenlerimizin katılımı ile konferans salonunda düzenlenen törende sertifikalarını aldılar. Tebrik konuşmalarıyla başlayan tören, öğrencilerin teker teker sahneye çağrılarak büyük mutluluk ve heyecan içinde sertifikalarını almalarıyla devam etti ve sertifika alan tüm öğrencilerin birlikte çektirdiği hatıra fotoğrafıyla noktalandı.

Öğrencilerimiz, bu sene de yeni sınav heyecanını yaşamak için uzun bir maratona “merhaba” diyecekler. Üstün başarıları ile bizleri ve ailelerini onurlandırmaya devam etmelerini diliyor ve göstermiş oldukları başarı için hepsini yürekten kutluyoruz.

17 Ekim 2012 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not