Cambridge Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimiz Sertifikalarını Aldı ⋅ Modafen

Cambridge Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimiz Sertifikalarını Aldı

Cambridge Üniversitesine bağlı olarak yapılan ESOL Sınavları, 1913’ten bu yana dünyanın 130 ülkesinde milyonlarca adayın katılımı ile gerçekleştirilmektedir. Uluslararası geçerliliği olan bu sınavlar dünya çapında birçok ülkede yabancı dil standartlarını yükselten sınavlardır.

Bu yıl da Cambridge ile iş birliği içinde gerçekleştirdiğimiz sınavlarda okulumuz yine sınav merkezi olmuş ve katılım katlanarak artmıştır. Uluslararası standartlarda hazırlanan bu sınavlara katılan öğrencilerimizin başarıları ile Modafen, yabancı dile bakış açısını bir kez daha net bir şekilde ortaya koymaktadır.

KET, PET ve FCE sertifikalarını konferans salonumuzda düzenlenen törenle British Side Cambridge Sınavlar Türkiye Müdürü Demet Ataç’ın konuşmasından sonra Yabancı Diller bölüm başkanımız Elif Nalbantoğlu’nun elinden alan öğrencilerimiz, gösterdikleri üstün başarı ile göz doldurmuş ve Modafen ailesini bir kez daha gururlandırmışlardır.

Öğrencilerimiz, ailelerinin de katılımıyla gerçekleşen törende, Cambrige ve Modafen iş birliğinin şevki ile duygulu anlar yaşarken çalışmalarının karşılığını almanın sevinci içinde törenden ayrıldılar.

8 Aralık 2014 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not