Cambridge KET ve PET Sınavları Başarı Grafikleri

Cambridge Üniversitesine bağlı olarak yapılan ESOL sınavları, 1913’ten bu yana dünyanın 65 ülkesinde milyonlarca adayın katılımı ile gerçekleştirilmektedir. Uluslararası geçerliliği olan ESOL sınavları en az üç yılda hazırlanır ve çeşitli ülkelerde yapılan uzun araştırmalar ve uygulamalar sonucunda oluşturulur. Bu sınavlar dünya çapında en çok geçerliliği olan ve birçok ülkede yabancı dil standartlarını yükselten sınavlardır.

Bu yıl da Cambridge ile iş birliği içinde gerçekleştirdiğimiz sınavlarda okulumuz yine sınav merkezi olmuş ve katılım katlanarak artmıştır. Uluslararası standartlarda hazırlanan bu sınavlara katılan öğrencilerimizin başarıları ile Modafen’in yabancı dile bakış açısı bir kez daha net bir şekilde ortaya konmuştur.

KET, PET ve FCE sertifikalarını konferans salonumuzda düzenlenen törenle British Side Cambridge Sınavları Türkiye Müdürü Yasemin Bayraktar’ın elinden alan öğrencilerimiz, gösterdikleri üstün başarı ile göz doldurmuş ve Modafen ailesini bir kez daha gururlandırmışlardır.

Öğrencilerimizin KET ve PET sınavlarındaki başarı grafiklerini mutlulukla sizlerle paylaşıyoruz.

6 Aralık 2013 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not