Cambridge KET, PET ve FCE Sınav Sonuçları ⋅ Modafen

Cambridge KET, PET ve FCE Sınav Sonuçları

Cambridge Üniversitesine bağlı olarak yapılan Cambridge English sınavları, 1913’ten bu yana dünyanın 65 ülkesinde milyonlarca adayın katılımı ile gerçekleştirilmektedir.

Uluslararası geçerliliği olan Cambridge English sınavları en az üç yılda hazırlanıp çeşitli ülkelerde yapılan uzun araştırmalar ve uygulamalar sonucunda oluşturulmaktadır. Bu sınavlar dünya çapında en çok geçerliliği olan ve birçok ülkede yabancı dil standartlarını yükselten sınavlardır.

Bu yıl da Cambridge ile iş birliği içinde gerçekleştirdiğimiz sınavlarda okulumuz yine sınav merkezi olmuş ve katılım katlanarak artmıştır. Uluslararası standartlarda hazırlanan bu sınavlara katılan öğrencilerimizin başarıları ile Modafen’in yabancı dile bakış açısı bir kez daha net bir şekilde ortaya konmuştur. Sınava giren tüm öğrencilerimizin başarılı olarak, aldıkları A2, B1, B2 ve C1 sertifikaları, uluslararası alanda kabul gören ileri düzey dil bilgisini kanıtlayan belge olma niteliği taşımaktadır. Bizler de Modafen ailesi olarak öğrencilerimizin KET, PET ve FCE sınavlarındaki başarı grafiklerini mutluluk içerisinde paylaşıyoruz. YLE (STARTERS-MOVERS-FLYERS) Sınav sonuçlarını portal üzerinden görüntüleyebilirsiniz, ayrıca sertifikalar okulumuz açıldığında yapılacak olan törenle öğrencilerimize verilecektir.

Modafen ailesi olarak tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

11 Ağustos 2017 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not