Cambridge ESOL Sınavlarında Üstün Başarı ⋅ Modafen

Cambridge ESOL Sınavlarında Üstün Başarı

Cambridge ESOL’in açılımı English for Speakers of Other Languages’dir. Dünyaca ünlü Cambridge Üniversitesi’nin bir kuruluşudur ve Cambridge ESOL sınav sertifikaları, yabancı dildeki yeterliliğin somut ispatıdır. Cambridge Üniversitesi’ne bağlı olarak yapılan ESOL Sınavları, 1913’ten bu yana dünyanın 65 ülkesinde milyonlarca adayın katılımı ile gerçekleşmektedir. Uluslararası geçerliliği olan ESOL sınavları, en az 3 yılda hazırlanır ve çeşitli ülkelerde yapılan uzun araştırmalar ve uygulamalar sonucu oluşturulur. Cambridge ESOL sınavı, dünya çapında geçerliliği en kesin ve en çok olan sınavdır.

Bu yıl da Cambridge ile iş birliği içinde gerçekleştirdiğimiz sınavlarda okulumuz yine sınav merkezi olmuş ve katılım katlanarak artmıştır. Uluslararası standartlarda hazırlanan bu sınavlara katılan öğrencilerimizin başarıları ile Modafen’in yabancı dillere olan bakış açısı bir kez daha net bir şekilde ortaya konmuştur.

Öğrencilerimizin KET-PET- FCE sınav sonuçları ve YLE (Starters, Movers, Flyers) ve KET-PET-FCE istatistiklerini mutlulukla sizlerle paylaşıyoruz.

KET sonuçları için tıklayınız
PET sonuçları için tıklayınız
FCE sonuçları için tıklayınız
İstatistikler için tıklayınız

10 Eylül 2015 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not