Cambridge ESOL Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimiz Sertifikalarını Aldı ⋅ Modafen

Cambridge ESOL Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimiz Sertifikalarını Aldı

Öğrencilerimiz, İngilizce eğitimleri ile uluslararası sınavlarda yine üstün bir başarıya imza attılar. Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanan ve okulumuzun sınav merkezi olarak kullanıldığı Young Learners (Starters – Movers – Flyers) sınavlarına 2, 3, 4 ve 5. sınıf öğrencilerimiz katıldılar.

İngilizce yeterliliklerini başarılı sonuçlar ile kanıtlayan öğrencilerimiz, konferans salonunda gerçekleştirilen törenle sertifikalarını aldılar. Cambridge ESOL sınavlarının Türkiye yetkilileri, İngilizce öğretmenleri, velilerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirilen tören, Cambridge ESOL Sınavları Türkiye Müdürünün, ESOL sınavlarının önemini anlatan konuşmasıyla başladı. Ardından öğrencilerimizin ve okulumuzun başarı tablosu ekrana yansıtıldı. Teker teker sahneye çağrılan öğrencilerimiz büyük mutluluk ve heyecan içinde sertifikalarını aldılar. Yabancı Diller Bölüm Başkanımız Elif Nalbantoğlu yaptığı konuşma ile bu güzel başarıda payı olan velilerimizi, öğretmenlerimizi, başarının başrol oyuncuları olan öğrencilerimizi ve sınavların organizasyonunu başarıyla gerçekleştiren İngilizce Öğretmenimiz Gizem Korkmaz’ı tebrik etti. Tören, öğrencilerimizin sertifikaları ile çektirdikleri hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Uluslararası sınavlarda gösterdikleri başarı ile Modafen ailesini onurlandıran tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

11 Ekim 2013 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not