Cambridge English Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimizin Sertifika Heyecanı ⋅ Modafen

Cambridge English Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimizin Sertifika Heyecanı

Sınav merkezi olarak destek verdiğimiz ve bu sene “Distinctive Schools” kategorisine girerek gurur duyduğumuz Cambridge English sınavları, uluslararası platformda öğrencilerimizin başarılarını dünya ölçütlerinde belgelendirmeye

Dil eğitimi gerçek yaşamla iç içedir. Dil derslerinin salt okul içi programlarıyla sınırlı kalamayacağının bilincinde olan Modafen’de öğrencilerimiz yıl içerisinde edindikleri ve yaşayarak öğrendikleri İngilizce eğitimini Cambridge English sınavları ile akademik bir platforma taşımaktadır. Öğrencilere okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinde kendini kanıtlama ve dünyanın dört bir yanından insanlarla iletişime geçmek için gereken özgüveni ve becerileri kazandırmaya yardımcı olan Cambridge English sınavları, onlara kendi dili dışında kazanmaları gereken motivasyonu sağlamakta ve sürekli eğitimi desteklemektedir. Bu bağlamda öğrencilerimiz Cambridge YLE (Starters-Movers-Flyers) ve KET, PET, FCE sertifikalarını 1-8 Kasım tarihlerinde okulumuzun konferans salonunda düzenlenen törende, Akademik Koordinatörümüz Elif Nalbantoğlu ve İngilizce öğretmenlerinin elinden almışlardır. Türkiye genelinde yaklaşık 450 okulun ve 40.000 adayın katıldığı bu sınavlarda Modafen; İstanbul, Marmara ve Türkiye istatistiklerinin tümünde ortalama puanların üzerinde başarı göstermiştir.

Modafen ve Cambridge iş birliği ile düzenlenen sertifika törenine katılan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

13 Kasım 2018 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not