Cambridge English Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimizin Sertifika Heyecanı ⋅ Modafen

Cambridge English Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimizin Sertifika Heyecanı

Modafen öğrencileri yıl boyunca yaşayarak öğrendikleri İngilizce eğitimini, Cambridge English sınavlarıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da uluslararası platformda başarısını kanıtladı. Öğrencilerimiz, Cambridge YLE (Starters-Movers-Flyers) ve KET, PET, FCE sertifikalarını bugün okulumuzun konferans salonunda düzenlenen törenle İngilizce öğretmenlerinin elinden aldı. Öğrencilerimiz Türkiye, İstanbul ve Marmara istatistiklerinin tümünde, ortalama puanların üzerinde başarı gösterdi.

Sınav merkezi olarak destek verdiğimiz ve bu yıl da “Distinctive Schools” kategorisinde yer almaktan gurur duyduğumuz Cambridge English sınavları, uluslararası platformda öğrencilerimizin başarılarını belgelendirmektedir. Okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinde kendini kanıtlamaya ve dünyanın dört bir yanından insanlarla iletişime geçmek için gereken özgüveni ve becerileri öğrencilerimize kazandırmaya yardımcı olan Cambridge English sınavları, onlara kendi dilleri dışında kazanmaları gereken motivasyonu sağlamakta ve sürekli eğitimi desteklemektedir.

Modafen ve Cambridge iş birliği ile düzenlenen sertifika törenine katılan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

16 Aralık 2022 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not