Cambridge English Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimiz Sertifikalarını Aldı ⋅ Modafen

Cambridge English Sınavlarında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerimiz Sertifikalarını Aldı

Cambridge Üniversitesine bağlı olarak yapılan Cambridge English sınavları milyonlarca adayın katılımı ile gerçekleştirilmektedir. Uluslararası geçerliliği olan bu sınavlar dünya çapında birçok ülkede yabancı dil standartlarını yükselten sınavlardır. Modafen olarak öğrencilerimizin global dünyaya entegre olmaları hususunda gereken desteği vermeye devam ediyoruz.

Bu yıl da Cambridge ile iş birliği içinde gerçekleştirdiğimiz sınavlarda okulumuz yine sınav merkezi olmuş ve sınava katılım katlanarak artmıştır. Uluslararası standartlarda hazırlanan bu sınavlar, katılımcı öğrenciler için İngilizce yeteneklerini ispat etmek adına iyi bir fırsattır.

YLE (Starters-Movers-Flyers) sertifikalarını okulumuzun konferans salonunda düzenlenen törenle, Yabancı Diller Bölüm Başkanımız Elif Nalbantoğlu ve İngilizce öğretmenlerinin elinden alan öğrencilerimiz, gösterdikleri üstün başarı ile göz doldurmuş ve Modafen ailesini bir kez daha gururlandırmışlardır.

Modafen ve Cambridge iş birliği ile düzenlenen sertifika törenine katılan öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

17 Ekim 2016 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not