Bir Büyük Başarı Da Tenis Şampiyonasından ⋅ Modafen

Bir Büyük Başarı Da Tenis Şampiyonasından

6. sınıf öğrencimiz Abdülhak Nar #732, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen “Taç Spor Tenis Şampiyonası”nda 12 yaş tek erkekler kategorisinde birinci olarak büyük bir başarı elde etti.

117 kişinin katıldığı şampiyonda öğrencimiz, Taç Spor, TED, Levent Tenis Kulübü ve ENKA gibi Türkiye’nin köklü tenis kulüplerinin lisanslı sporcuları arasından sıyrılarak şampiyonluk kupasına ulaşmayı başardı. Aynı turnuvada 9. sınıf öğrencimiz Beliz Aydın #325 da performans tenis grubunda ikincilik madalyası alma başarısı gösterdi.

Modafen Tenis Kulübü baş antrenörü Michel Verpeaux eşliğinde turnuvaya hazırlanan Abdülhak ve Beliz, özverili çalışmalarının karşılığını değerli madalyalar alarak Modafen ailesine büyük bir gurur yaşattılar.

18 Mart 2014 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not