Bilim ve Deney Merkezi Gezisi

2. sınıf öğrencilerimiz 12 Kasım 2019 Salı günü öğretmenleri eşliğinde Sancaktepe Belediyesi Bilim ve Deney Merkezi’ni ziyaret etti.

Öğrencilerimiz en çok girdap oluşumu, elektrik deneyi ve makaralar yardımıyla ağırlığın kolayca yükseğe çıkarılması deneylerinde heyecanlandı. Planetaryumda ise, gökyüzündeki yıldızların konumu ve takım yıldızların nasıl isimlendirildiği gibi konular öğrencilerimizin ilgisini çekti.

15 Kasım 2019 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not