Beykoz Hayvan Barınağındaydık ⋅ Modafen

Beykoz Hayvan Barınağındaydık

Sevgili Modafenliler,

25 Nisan 2012 tarihinde Beykoz Hayvan Barınağı’na yaptığımız gezimiz çok keyifli geçti!

Göksu Evleri Hayvan Gönülleri’nin ve Beykoz Belediyesi’nden görevlilerin eşlik ettiği gezimize okulumuzdan 100 öğrenci ve 14 öğretmen katıldı. Barınakta, çocuklarımız yanımızda getirdiğimiz kuru mamalar ile sevimli dostlarımızı beslediler. Gezimizden sonra bizlere eşlik eden gönüllü hayvan dostlarının yaptığı ve çocuklukta kazanılan hayvan sevgisinin önemini anlatan konuşma hepimizi çok etkiledi.

Şimdiki adım ise aktif yardım! Modafenliler Beykoz ve Ataşehir Barınakları için bir yardım kampanyası düzenleyecek.

Sizler de bu kampanyaya katılmak, barınaktaki küçük dostlarımıza yardımda bulunmak istersiniz nilay.oner@modafen.com.tr adresinden veya 0216 641 57 83 / 116 numaralı telefnodan Nilay Öner ile iletişime geçebilirsiniz…

Sevgilerimizle,

Modafen Marka ve İletişim Departmanı

25 Nisan 2012 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not