Beş Duyu, Beş İstasyon… ⋅ Modafen

Beş Duyu, Beş İstasyon…

EdukaKids öğrencileri renkli ve eğitici etkinliklerine devam ediyor… Etkinlik saatinde, sınıflar birer duyu organını temsil eden istasyonlara dönüştürüldü. Öğrencilerimiz, her istasyonda bir duyu organı ile ilgili aktivitede bulundular. Görme istasyonunda, “I spy with my little eye” oyunu oynandı. Bu oyunda, çocuklarımız saklanan belirli renklerdeki nesneleri bulmaya çalıştılar. Duyma istasyonunda, çeşitli müzik aletlerinden ve sınıftaki nesnelerden çıkan farklı tonlardaki sesler pürdikkat dinlendi. Tat alma istasyonunda; ağızlarında farklı tatlar bırakan yiyecekleri tattılar ve onları acı, tatlı, tuzlu, ekşi olarak sınıflandırdılar. Koku alma istasyonunda, öğrencilerimizin önlerine farklı kokular yayan kutular yerleştirildi ve kutu içinden gelen kokular hakkında tahminde bulundular. Son istasyon ise dokunma istasyonuydu. Öğrencilerimiz burada yumuşak-sert, pürüzlü-pürüzsüz birçok nesneye dokunarak onların yapılarını incelediler. Her istasyon, onlar için ayrı bir heyecan ve maceraya dönüştü. Bu renkli günde çocuklarımız, beş duyu organının işlevlerini neşe içinde öğrenmiş oldu.

23 Ekim 2012 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not