Benim Masal Kahramanlarım ⋅ Modafen

Benim Masal Kahramanlarım

6. sınıf öğrencilerimizin yaptığı “Benim Masal Kahramanlarım” adlı proje kapsamında, Türkiye’nin tanınmış yazar ve masal anlatıcısı Betül Kanbolat’ı okulumuzda ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Öğrencilerimiz ile beraber “masal yazma” süreci ve hayal dünyası üzerine gerçekleştirilen keyifli söyleşide, yazı yazmanın inceliklerini öğrencilerle paylaşan konuk yazarımız, “Rada ve Kara Şövalye ” kitabının görselleriyle kitabın yazılış serüvenini anlattı.

Öğrenci – yazar buluşması, konuğumuz Betül Kanbolat’ın kitaplarını imzalamasıyla son buldu.

29 Aralık 2015 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not