Basketbol Turnuvasının Finali Nefes Kesti ⋅ Modafen

Basketbol Turnuvasının Finali Nefes Kesti

Modafen’in güçlü aile bağlarını yansıtan örneklere bir yenisi daha eklendi. Bu yıl ilki düzenlenen ve her yıl geleneksel bir şekilde düzenlenecek olan “Veli-Öğretmen-Mezun Basketbol Turnuvası”nda Modafen ailesinin paydaşları spor ile bir araya geldi.

4 as ve 1 yedek oyuncudan oluşturulan 8 takımın mücadelesi görülmeye değerdi. Çekişmeli maçlar sonucunda Bora Özbek, Ersan Yağlı, Levent Türbedar, Emre Öçgüder, Bahadır Koçtürk, Raşit Ortaarmutçu’dan oluşan kırmızı takım ve Bülent Yılmaz, Barış Erdim, Nebi Öztürk, Cenk Gürkol, Olçar Ergün, Semih Kermeoğlu, Metin Çakmak’tan oluşan yeşil takım finale kaldı. Spor salonunda finale yakışır, heyecan dolu bir müsabaka gerçekleşti. Öğrencilerimiz de, bu güzel karşılaşmaya periyot ve devre aralarındaki danslarıyla renk kattı. Son saniyelere kadar denk giden final karşılaşmasında yeşil takım 45-41’lik sonuçla şampiyonluğunu ilan etti.

Gecenin sonunda, ilk üç sırayı alan takımlar, madalya ve sertifikalarını, turnuvayı düzenleyen Spor Bölümü öğretmenlerimizin elinden aldılar. Böylece, heyecanlı karşılaşmalara sahne olan turnuva, sportmence görüntülerle son bulmuş oldu.

28 Ocak 2013 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not