Aydın Yavaş ve Orkestrasından Akordeon Resitali ⋅ Modafen

Aydın Yavaş ve Orkestrasından Akordeon Resitali

Modafen’de yıl sonu etkinlikleri devam ediyor. Okulumuz bu hafta çok sesli ve çok renkli bir grubu ağırlamanın heyecanını yaşadı. Eskişehir’den gelen “Aydın Yavaş ve Orkestrası” öğrencilerimize ve velilerimize iki ayrı performans sergilediler.

Üniversitelerde ilk kez akordeonun branş dersi olarak yer almasında büyük rol oynayan ve Uludağ Üniversitesi Müzik Bölümünde akordeon eğitim elemanlığı yapan Aydın Yavaş, her yaştan müzikseverlerle oluşturduğu orkestra ile ülkemizde ve dünyada pek çok konsere imza attı.

Aydın Yavaş, beğeni toplayan konserlerine bir yenisini daha ekledi. 15 kişilik genç bir ekiple okulumuz konferans unutulmaz bir konser gerçekleştiren orkestra, öğrencilerimize güzel melodiler dinletmenin yanı sıra akordeon ve pan fülütü de tanıttılar.

Dünya klasikleri, balkan müzikleri, latin ezgilerinden oluşturdukları repertuvar ile Modafen ailesine müzik dolu bir saat yaşatan “Aydın Yavaş ve Orkestrası” büyük beğeni ve alkış toplayarak okulumuzdan ayrıldı.

17 Haziran 2013 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not