Avrupa Şampiyonumuz Sanberk Yiğit Oktar’ın Sportif ve Akademik Başarılarından Gurur Duyuyoruz!

Okulumuzun 11. Sınıf ve 2798 numaralı öğrencisi Sanberk Yiğit Oktar, bu yıl Romanya’nın Bükreş kentinde 5-10 Temmuz 2022 tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası’nda, 200 metre Ferdi Karışık yarışında 2.00.68 derecesi ile Avrupa Şampiyonu oldu.

Ülkemize altın madalya ile dönen genç öğrencimiz, bir sonraki hedefi olan Eylül ayında Peru’da düzenlenecek Dünya Gençler Şampiyonası için çalışmalarına aralıksız devam edecek.

Sanberk, Modafen çatısı altında birlikte sürdürdüğü başarılı spor ve akademik hayatını, 2021 senesinde elde ettiği başarılar sayesinde Harvard, Princeton, Yale, South California ve Cornell gibi alanında pek çok başarılı üniversitenin de bulunduğu 50’nin üzerinde okul ile görüşme gerçekleştirdi. Kabul aldığı okullara davet edilerek giden Sanberk, görüşmelerine devam etmektedir.

Modafen olarak A-tipi eğitime verdiğimiz önemin, öğrencilerimizin hayatlarına bu kadar güzel bir şekilde dokunabilmesi ve onların önünde yepyeni kapılar açmasından dolayı mutluluk duyuyoruz.

Öğrencimiz Sanberk Yiğit Oktar ile gurur duyuyoruz. Modafen Ailesi olarak kendisine, yüzme ve akademik kariyerinde başarılar diliyoruz.

 

8 Temmuz 2022 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not