Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı

17 Mayıs Çarşamba günü Modafen okul bahçesinde tüm öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşen Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması büyük bir coşkuyla geçti.

Programa Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Ardından spor dallarında büyük başarı gösteren öğrencilerimizin şampiyonluk sevinçleri bir kez daha dile getirildi. Atatürk’ün “Gençler, cesaretimizi kuvvetlendiren ve devam ettiren sizsiniz. Siz almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık meziyetinin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli örneği olacaksınız.” Sözüne değinerek sahnede günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan dünya şampiyonu öğrencilerimiz Atatürk’e duymuş oldukları özlemi bir kez daha dile getirdi. Daha sonra öğrenci ve müzik öğretmenlerinden oluşan orkestranın sergilemiş olduğu performansla izleyenler adeta büyülendi. Tören alanın enerjisini zirveye taşıyan orkestra performansı sonrasında öğrencilerimizin hazırladığı solo jimnastik ve dans gösterileri yapıldı. Lise öğrencilerimizin oratoryo ile özlemlerini, sevgilerini ve minnetlerini dile getirdiği program okunan şiirler ile duygu dolu bir şekilde son buldu.

Atatürk’ün “Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.” Sözüyle yola çıkan öğrencilerimiz Cumhuriyete ve Atatürk yoluna duydukları inançla hepimizi bir kez daha gururlandırdı. Modafen ailesi olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor daima Cumhuriyet ve Atatürk yolunda ilerlemeyi hedefliyoruz.

19 Mayıs 2017 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not