Atatürk Evi Müzesi Gezisi

Atatürk’ün kişiliğini ve hayatını yakından tanımak isteyen 1. sınıf öğrencilerimiz, öğretmenleri eşliğinde Avcılar’da yer alan Atatürk Evi Müzesi’ni ziyaret etti. Geziye katılan öğrencilerimiz, Atatürk’ün Selanik’te doğduğu ve büyüdüğü evin bir benzeri olarak inşa edilmiş olan müzeyi gezerek Atatürk’ün çocukluğuna dair fikir edindi.

Müzede yer alan ve Erzurum ve Sivas Kongreleri’nin yapıldığı binaların ve ilk Meclis Binası’nın görünüşlerini inceleyen öğrencilerimiz Milli Mücadele Dönemi hakkında da bilgi edinmiş oldu.

27 Kasım 2019 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not