Anne & Çocuk Oyun Zamanı ⋅ Modafen

Anne & Çocuk Oyun Zamanı

EdukaKids’in organize ettiği Mother & Toddler Play Group Anne & Çocuk Oyun Zamanı başlıyor

Sevgili Anneler,
30 Nisan – 15 Haziran tarihleri arasında pazartesi günleri 15:45-16:45 saatleri arasında EdukaKids’te buluşacak bir oyun grubu organize ediyoruz. 2-3 yaşında yuva deneyimi olmayan çocukları İngiliz öğretmenler eşliğinde bir araya getirecek bu oyun grubuna katılan anne ve çocuklar, oyun saatleri içerisinde EdukaKids’in bütün imkânlarından yararlanabilecekler.

Okul kavramına ısınmak, İngilizce ile tanışmak, EdukaKids ekibiyle kaynaşmak ve yeni arkadaşlıklar edinmek için bir fırsat olan bu organizasyona katılmak isteyenler, oyun grubuna katılmayı planladıkları pazartesi gününden bir önceki cuma gününe kadar EdukaKids’e haber vererek isimlerini yazdırabilirler.

Bu organizasyona dahil olmak için bir ücret talep edilmemekte; katılım için tek şart ise çocukların anneleri ile birlikte gelmeleridir.

Bahar aylarında da güzel günlerde görüşmek ve bol bol eğlenmek dileği ile…

EdukaKids

15 Mayıs 2012 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not