Anne & Çocuk Oyun Zamanı

EdukaKids’in organize ettiği Mother & Toddler Play Group Anne & Çocuk Oyun Zamanı başlıyor

Sevgili Anneler,
30 Nisan – 15 Haziran tarihleri arasında pazartesi günleri 15:45-16:45 saatleri arasında EdukaKids’te buluşacak bir oyun grubu organize ediyoruz. 2-3 yaşında yuva deneyimi olmayan çocukları İngiliz öğretmenler eşliğinde bir araya getirecek bu oyun grubuna katılan anne ve çocuklar, oyun saatleri içerisinde EdukaKids’in bütün imkânlarından yararlanabilecekler.

Okul kavramına ısınmak, İngilizce ile tanışmak, EdukaKids ekibiyle kaynaşmak ve yeni arkadaşlıklar edinmek için bir fırsat olan bu organizasyona katılmak isteyenler, oyun grubuna katılmayı planladıkları pazartesi gününden bir önceki cuma gününe kadar EdukaKids’e haber vererek isimlerini yazdırabilirler.

Bu organizasyona dahil olmak için bir ücret talep edilmemekte; katılım için tek şart ise çocukların anneleri ile birlikte gelmeleridir.

Bahar aylarında da güzel günlerde görüşmek ve bol bol eğlenmek dileği ile…

EdukaKids

15 Mayıs 2012 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not