Amerika Yaz Okulu ⋅ Modafen

Amerika Yaz Okulu

Modafen Amerika Yaz Okulu gezisi 19 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında Amerika’nın en gözde eyaletlerinden biri olan Florida’da gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz yoğun İngilizce derslerinin ve bol bol eğlencenin yer aldığı bir yaz okulu programını daha geride bıraktılar. Modafen Amerika Yaz Okulu’nda yeni arkadaşlıklar sayesinde ilgi ve yeteneklerini keşfeden öğrenciler, hatıralardan çıkmayacak anılarla geri döndüler.

19 Temmuz günü İstanbul’dan yola çıkan öğrenciler, 31 Temmuz tarihine kadar Miami’ye yarım saatlik mesafede bulunan Nova Southeastern University’de yaz okulu programlarını sürdürdüler. Yaz okulunun bittiği 31 Temmuz günü sertifikalarını alan öğrenciler, yaz okulunun tüm yorgunluğunu 9 gün süren Orlando gezisi ile attılar.

Orlanda gezisi boyunca alışveriş merkezleri, parklar ve Miami’nin plajlarını gezmenin dışında Florida eyaleti ile özdeşmiş bütün eğlence ve tema parkları da ziyaret edildi. Tanınmış birçok filmin karakterlerinin yer aldığı Universal Studios, Islands of Adventure eğlence parkı, yunuslarla yüzmenin keyfinin yaşandığı Dicovery Cove, Walt Disney Studios, Orlanda Florida Animal Kingdom ve Kennedy Space Center öğrencilerimiz tarafından büyük beğeni topladı. Modafen Amerika Yaz Okulu’na katılan öğrenciler, öğretici ve eğitici olduğu kadar da eğlenceli bir geziyi daha geride bırakarak evlerine döndüler.

14 Ekim 2016 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not