Ali Faruk Yücel ve Cengiz Kaan Kuşcu’dan Buz Hokeyi Başarısı ⋅ Modafen

Ali Faruk Yücel ve Cengiz Kaan Kuşcu’dan Buz Hokeyi Başarısı

5. sınıf öğrencilerimiz Ali Faruk Yücel#756 ve Cengiz Kaan Kuşcu#679’nun birlikte yer aldığı “Buz Korsanları” buz hokeyi takımı Türkiye İkinciliği elde etti.

Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu tarafından Kocaeli’de düzenlenen Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonalarına 13 kulüp, 25 takım ve toplam 252 sporcu katılırken, müsabakalar Minikler, Yıldızlar A ve Yıldızlar B grupları olmak üzere 3 ayrı kategoride oynandı. Müsabakalar sonucunda, Buz Korsanları takımı minikler kategorisini şampiyon tamamlarken, Yıldızlar B kategorisinde de Türkiye İkinciliği elde etti. Madalya ve kupalarını alan öğrencilerimiz buzun üstünde büyük bir sevinç yaşadılar.

Modafen ailesi olarak, genç sporcularımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

24 Haziran 2013 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not