6. Sınıflarımızın İngilizce Dublaj Yarışması

28 Kasım Salı günü okulumuzda 6. sınıflar arasında İngilizce Dublaj Yarışması düzenlendi.

9 grup arasında düzenlenen yarışmada “Toys are Us” grubu birincilik elde etti. Öğrencilerin yaratıcı yönlerini ortaya çıkaran, İngilizce becerilerini kullanmalarına olanak tanıyan ve öğrencilerde grup çalışması bilincini geliştiren yarışmada olağanüstü bir performans sergilendi. İngilizce akıcılık, takım bilinci ve yaratıcılık ön plandaydı. Öğrenciler seçtikleri filme 2 dakikalık dublaj yaparak tanınan tüm dublajcılara taş çıkarttı. Dörder kişilik dokuz grubun katıldığı yarışmada eğlenceli anlar yaşandı. Yabancı dil öğretmenlerimizden oluşan jüri Türkiye çapında gerçekleşecek olan yarışmada Modafen’i temsil edecek birbirinden yetenekli öğrencileri seçmekte oldukça zorlandı. Yarışma sonunda tüm katılımcı öğrenciler hak ettikleri sertifika ve sinema biletlerini alırken oldukça heyecanlıydı.

Modafen ailesi olarak öğrencilerimizin sergilermiş oldukları performansları ve örnek davranışları ile gurur duyuyor, başarılarının devamını diliyoruz.

1 Aralık 2017 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not