6. Sınıf Öğrencilerimizden “Dubbing Contest” ⋅ Modafen

6. Sınıf Öğrencilerimizden “Dubbing Contest”

Öğrencilerimizin yabancı dillerini sergiledikleri etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Öğrencilerimiz İngilizce becerilerini bu kez dublaj yarışması ile gösterdiler. 6. sınıflar arasında düzenlenen dublaj yarışmasına 9 grup katıldı.

İngilizce öğretmenlerimiz Ernesto Estrada ve Helen Paine’den oluşan jüri üyeleri, birbirinden iyi performanslar karşısında, okulumuzu Türkiye çapında yapılacak yarışmada temsil edecek grubu zorlukla seçti. Jüri üyelerinin belirledikleri kriterler sonrasında yapılan puanlamada; Gülce Günerli#461, Irmak Özügüzel#326, Mina Besen#566 ve Nergis Öner#291’den oluşan “Spongies” grubu birinciliği elde etti.

Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimiz girişimcilikleri, öz güvenleri ve üst düzeydeki İngilizceleri adına birer sertifika ile ödüllendirildi. Ayrıca, dereceye giren öğrencilerimize sinema bileti hediye edildi.

Modafen ailesi olarak “Dubbing Contest”te sergilemiş oldukları performanstan ötürü öğrencilerimizi tebrik ediyor ve Türkiye çapında yapılacak yarışmada başarılar diliyoruz.

12 Mart 2013 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not