5. “Modafen Dubbing Contest” Yarışması Sonuçlandı ⋅ Modafen

5. “Modafen Dubbing Contest” Yarışması Sonuçlandı

Sağladığı olanaklar, eğitim kalitesi ve tecrübesi sayesinde her geçen gün daha da ileriye giden Modafen’in, gelenekselleşen yarışmalarından biri olan Dublaj yarışmasının 5.si sonuçlandı.

Yabancı dil bölümümüzün düzenlediği “Dubbing Contest”de öğrencilerimiz yabancı dil becerileriyle öğretmenlerini gururlandırdı.

Bu yıl 5.si düzenlenen İngilizce Dublaj Yarışması’na 6. sınıf öğrencilerimizden oluşan 9 grup katıldı. Öğrencilerimiz seçtikleri filmlere yoğun bir grup çalışması içerisinde yaratıcılıklarını katarak iki dakikalık dublajlar yaptılar. Yapılan dublajlarda karakterlerin seslendirmeleri dışında öğrencilerimizin yaptıkları etkili ses efektleri de çok başarılıydı.

Bütün grupların kıran kırana rekabet ettiği yarışma gününde, “Fluffy Team” adlı gruplarıyla yarışan öğrencilerimiz Ada Deniz Aydemir, Zeynep Polat, Azra Dinler ve Şimal Savaş birinciliği, Kaan Akbulut ve Emre Narin de “Özel Başarı Ödülü” nü alarak Türkiye yarışmasına katılmaya hak kazandılar.

Ayrıca birinci olan grubumuzun öğrencileri, öğretmenleri ile beraber sinemaya giderek unutamayacakları bir gün geçirdiler.

Okulumuzun önceki yıllarda üçüncülük, ikincilik ve birincilik kazandığı ülke çapındaki “Dubbing Contest”te, yarışacak öğrencilerimizin birincilik ödülünü okulumuza getireceğine kesin gözüyle bakıyor ve Modafen Ailesi olarak kendilerine şimdiden başarılar diliyoruz.

23 Aralık 2015 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not