4. Sınıflarımızın Mezuniyet Heyecanı ⋅ Modafen

4. Sınıflarımızın Mezuniyet Heyecanı

Modafen ailesi, bu yıl ikinci kez 4. sınıf öğrencilerini mezun etmenin mutluluğunu yaşadı. Eğitim sisteminin değişmesi ile birlikte ilkokulumuzdan mezun olarak ortaokulumuza geçiş yaptılar.

İlkokul Mezuniyet Töreni, öğrencilerimizin geçit töreni ile başladı. 4 yıl boyunca en güzel duyguları buluşturan, kardeşliklerini büyüten, Modafen’in hedeflediği A-tipi bireyler olma yolunda emin adımlarla ilerleyen günün başrol oyuncuları cübbe ve kepleriyle sahneye gelmeye başladılar.

Bu güzel töreni Modafen ailesine Tiyatro Öğretmenimiz Derya Aslan takdim etti.

Bir dakikalık saygı duruşunun ardından coşku ile İstiklal Marşımız okundu. Sonrasında mezuniyet konuşmalarına geçildi. Sınıf Öğretmenlerimiz Nalan Güven, Ersan Tekin ve Sosyal Bilgiler öğretmenimiz Hilal Peker bu güzel günün anlamını özetleyen konuşmalar yaptılar.

Anlamlı konuşmaların ardından diploma törenine geçildi. Öğrencilerimiz öğretmenlerinin elinden diplomalarını almanın mutluluğunu yaşadılar.

Sıra törenin sabırsızlıkla beklenen kep atma anına gelmişti. Hep birlikte geriye sayıldı ve kepler havaya fırlatıldı. Mezun olmanın mutluluğunu aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşan öğrencilerimiz, bu görkemli töreni Mezuniyet Kokteyli ile sonlandırdılar.

11 Haziran 2015 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not