4. Sınıflarımızın Mezuniyet Heyecanı ⋅ Modafen

4. Sınıflarımızın Mezuniyet Heyecanı

İlkokuldan mezun olan öğrencilerimiz ortaokula geçiş yapmanın gururunu ve heyecanını yaşadı.

İlkokul Mezuniyet Töreni, öğrencilerimizin geçit töreni ile başladı. 4 yıl boyunca yaşadıkları keyifli ve güzel duyguları buluşturan, kardeşliklerini büyüten, Modafen’in hedeflediği A-tipi bireyler olma yolunda emin adımlarla ilerleyen günün başrol oyuncuları, cübbe ve kepleriyle sahneye gelmeye başladı. Tören ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu ve coşkuyla okunan İstiklal Marşı ile başladı. İlkokul Bölüm Başkanı Ersan Tekin ve sınıf öğretmenlerinin günün anlamını özetleyen konuşmalarının ardından başlayan diploma töreninde öğrencilerimiz, öğretmenlerinin elinden diplomalarını almanın mutluluğunu yaşadı.

Mezuniyetin anlamı olan kep atma anı ise öğrencilerimizin ve velilerimizin geri sayımı ile gerçekleşti. Mezun olmanın mutluluğunu aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşan öğrencilerimizi kutlar, başarılarının hayatları boyunca devam etmesini dileriz.

23 Mayıs 2017 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not