4. Sınıflarımızın Mezuniyet Coşkusu ⋅ Modafen

4. Sınıflarımızın Mezuniyet Coşkusu

Modafen Ailesi olarak bu yıl da 4. sınıf öğrencilerimizi mezun etmenin sevincini yaşadık. Değişen eğitim sistemi ile birlikte ilkokulumuzdan mezun olan öğrencilerimiz ortaokulumuza geçiş yaptılar.

İlkokul Mezuniyet Töreni, öğrencilerimizin geçit töreni ile başladı. 4 yıl boyunca yaşadıkları keyifli ve güzel duyguları buluşturan, kardeşliklerini büyüten, Modafen’in hedeflediği A-tipi bireyler olma yolunda emin adımlarla ilerleyen günün başrol oyuncuları, cübbe ve kepleriyle sahneye gelmeye başladılar. Bu duygusal ve anlamlı töreni Modafen Ailesi adına takdim eden öğretmenimiz Derya Aslan’ın sahneye gelişinin ardından, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu ve coşkuyla okunan İstiklal Marşı tören programı da başlamış oldu.

İlkokul Bölüm Başkanı Ersan Tekin, Sınıf Öğretmenleri Yener Demirdağ ve Zeynep Kalkavan günün anlamını özetleyen konuşmalarının ardından başlayan diploma töreninde öğrencilerimiz, öğretmenlerinin elinden diplomalarını almanın mutluluğunu yaşadılar. Son olarak da sıra törenin sabırsızlıkla beklenen kep atma anına gelmişti. Hep birlikte geriye sayıldı ve kepler havaya fırlatıldı. Mezun olmanın mutluluğunu aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşan öğrencilerimiz, bu görkemli töreni sonlandırdılar.

3 Haziran 2016 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not