4. Sınıflarımız Öncü Ressamların İzinde ⋅ Modafen

4. Sınıflarımız Öncü Ressamların İzinde

Mezuniyet heyecanını paylaşan 4A, 4B ve 4C sınıflarının yıl sonu sergileri öğretmenleri Özlem Demirtaş eşliğinde okulumuzda sergilendi. Yıl içerisinde 4. sınıf öğrencilerinin Görsel Sanatlar dersinde işledikleri konularla ilgili etkinlikler ve resim çalışmaları büyük bir ilgiyle sunuldu. Bu çalışmalarda farklı teknikler çalışarak Monet, Klimt, Van Gogh, Fahr-el Nisa Zeid gibi öncü ressamların izinden yürürken diğer yandan geleneksel sanatımızdan bazı örnekler verdiler. Miniklerimizin bu etkinlikleri kişisel gelişimlerinde yaratıcılık olgusunun gelişmesinde büyük katkı sağlamıştır. Sergimiz velilerimiz tarafından büyük bir ilgiyle izlendi.

11 Haziran 2015 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not