4. Sınıf Öğrencilerimizin Mezuniyet Heyecanı

İlkokuldan mezun olan öğrencilerimiz ortaokula geçiş yapmanın gururunu ve heyecanını yaşadı.

İlkokul Mezuniyet Töreni, öğrencilerimizin geçit töreni ile başladı. 4 yıl boyunca yaşadıkları keyifli ve güzel duyguları buluşturan, kardeşliklerini büyüten, Modafen’in hedeflediği A-tipi bireyler olma yolunda emin adımlarla ilerleyen günün başrol oyuncuları, cübbe ve kepleriyle sahneye gelmeye başladı. Tören ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu ve coşkuyla okunan İstiklal Marşı ile başladı. İlkokul Bölüm Başkanı Ersan Tekin ve sınıf öğretmenlerinin günün anlamını özetleyen konuşmalarının ardından başlayan diploma töreninde öğrencilerimiz, öğretmenlerinin elinden diplomalarını almanın mutluluğunu yaşadı.

Mezuniyetin anlamı olan kep atma anı ise öğrencilerimizin ve velilerimizin geri sayımı ile gerçekleşti. Mezun olmanın mutluluğunu aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşan öğrencilerimizi kutlar, başarılarının hayatları boyunca devam etmesini dileriz.

9 Mayıs 2018 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not