3. Sınıflar Ata’mızın İzinde ⋅ Modafen

3. Sınıflar Ata’mızın İzinde

“Ata’mızın İzinde” düşüncesiyle ilerlemeye devam eden Modafen 3. sınıf öğrencileri bu kez de Bursa ve Yalova gezisini gerçekleştirdi.

Gezide Cumalıkızık Köyü, Bursa Hünkar Köşkü, Karagöz Müzesi, Mudanya Mütareke Evi gibi pek çok kültürel ve tarihi yer ve yapılar gezildi. Daha sonra Atatürk’ün dâhiyane projesi ile yerinden kaydırılan “Yürüyen Köşk” ziyaret edildi. Modafen 3. sınıf öğrencilerimiz Ata’sını bir kez daha özlem ve minnetle anmış oldu.

Ayrıca öğrencilerimiz gezi dâhilinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı, Atatürk’ün iz bıraktığı yerlerde kutlama coşkusunu yaşadı.

22 Mayıs 2018 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not