3. Sınıflar Ata’mızın İzinde

“Ata’mızın İzinde” düşüncesiyle ilerlemeye devam eden Modafen 3. sınıf öğrencileri bu kez de Bursa ve Yalova gezisini gerçekleştirdi.

Gezide Cumalıkızık Köyü, Bursa Hünkar Köşkü, Karagöz Müzesi, Mudanya Mütareke Evi gibi pek çok kültürel ve tarihi yer ve yapılar gezildi. Daha sonra Atatürk’ün dâhiyane projesi ile yerinden kaydırılan “Yürüyen Köşk” ziyaret edildi. Modafen 3. sınıf öğrencilerimiz Ata’sını bir kez daha özlem ve minnetle anmış oldu.

Ayrıca öğrencilerimiz gezi dâhilinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı, Atatürk’ün iz bıraktığı yerlerde kutlama coşkusunu yaşadı.

22 Mayıs 2018 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not