3. Sınıf Öğrencilerimizden Victor Vasarely Gezisi

31 Mart Cuma günü 3. Sınıf öğrencilerimiz ile birlikte tarihi Tophane-i Amire binasında yapılan optik sanatın kurucusu Victor Vasarely’nin retrospektif sergisine gidildi.

Sanatçıyı kapsamlı biçimde ele alan sergide resim, heykel, tasarım ve duvar halılarından oluşan 50’yi aşkın yapıt yer aldı. Tüm hafta Görsel Sanatlar dersinde Optik Sanatı ve kurucusu olan Victor Vasarely’nin çalışmalarını inceleyen öğrencilerimiz, birçok yaratıcı eser yaptı. Öğrencilerimiz bu sergi sayesinde dünyaca ünlü ressamın orijinal eserlerini de yakından görme fırsatı buldu.

Eserleri oldukça dikkatli bir şekilde inceleyen öğrencilerimiz derste gördükleri teorik bilgiyi bu şekilde pekiştirmiş oldu.

3 Nisan 2017 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not