23 Nisan Modafen’de Büyük Coşkuyla Kutlandı ⋅ Modafen

23 Nisan Modafen’de Büyük Coşkuyla Kutlandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  Modafen öğretmenleri ve öğrencileri tarafından 26 Nisan Çarşamba günü büyük bir coşkuyla kutlandı.

İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin hazırlamış olduğu program büyük bir ilgiyle izlendi. Program Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Öğrencilerimizin şiirleri, Atamızın vecizeleri dünya dilleri ile aktarılması, dansları ve çeşitli gösterileriyle  büyük alkış alırken, okulumuzun bando takımı heyecan ve coşku içerisinde törene renk kattı. Ata’ya olan özlem bir kez daha dile getirildi. Yapılan programda Atatürk’ün dünya çocuklarına seslendiği “Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizlersiniz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.” sözleri hatırlandı.

23 Nisan’a özel hazırlanan gösteriler ile öğrencilerimizin gönüllerince eğlendiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı tüm coşkusuyla bütün gün devam etti.

 

26 Nisan 2023 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not