23 Nisan Modafen’de Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı ⋅ Modafen

23 Nisan Modafen’de Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Modafen öğretmenleri ve öğrencileri tarafından büyük bir coşkuyla kutlandı.

18 Nisan Çarşamba günü EdukaKids, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerimiz için okulumuzun konferans salonunda sihirbaz gösterisi yapıldı. Öğrencilerimizin büyük ilgi ve merakla izlemiş olduğu gösterinin ardından 19 Nisan Perşembe günü okul bahçemizde 23 Nisan kutlamaları yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törenimiz, 1. ve 2. sınıf öğrencilerimizin okuduğu şiirlerle devam etti. Ardından programımız İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca ve İspanyolca gösterileriyle eğlencenin doruk noktasına ulaştı. Kutlamada 4. sınıflarımızın düzenlemiş olduğu kompozisyon yarışmasında birinci olan öğrencimiz Yiğit Ulaş Kara kompozisyonunu okuyarak Türk çocuğunun Ata’sına olan saygısını bir kez daha dile getirdi. Son olarak okul koromuzun seslendirdiği şarkılara eşlik eden öğrencilerimiz Perküsyon ekibinin performansıyla da keyifli anlar yaşadı.

Atamızın çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarımızda öğrencilerimizin coşkusu ve gözlerindeki ışıltı görülmeye değerdi.

20 Nisan 2018 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not