WTA Championships İstanbul’a Konuk Olduk ⋅ Modafen

WTA Championships İstanbul’a Konuk Olduk

Bu yıl 23-28 Ekim tarihleri arasında Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleşen TEB BNP Paribas WTA Championships İstanbul Tenis Turnuvası kapsamında, 23 Ekim Salı günü yapılan müsabakalara Modafen ailesi davetliydi. 15.30’da Modafen Çekmeköy Kampüsünden kalkan servislerle hep birlikte yola çıkan veli, öğrenci ve öğretmenlerimiz Agnieszka Radwanska, Petra Kvitova, Serena Williams, Angelique Kerber, Maria Sharapova ve Sara Errani’yi kortta izleme şansına sahip oldular. Dönüşte araçlarımız yine Sinan Erdem Spor Salonu önünden hareketle önce Çekmeköy kampüsümüze geldi ve daha sonra dileyen velilerimizi evlerine bıraktı.

Uluslararası bir turnuvayı, ailece izlemekten ve akşamı paylaşmaktan büyük bir keyif aldık.

24 Ekim 2012 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not