2016 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği Turnuvası

Kartal Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu İstanbul İl Temsilciği tarafından düzenlenen 2016 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği Turnuvası kapsamında ilk karşılaşmalar Kartal’da gerçekleştirildi.

5 ayrı ilçede gerçekleşecek turnuvanın ilki Kartal Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde yapıldı. “7-12 Yaş Genel” ve “7-12 Yaş Kızlar”da 12 gruptaki sporcular, İstanbul finallerine katılabilmek için çekişmeli maçlar sergiledi. 2-D sınıfı öğrencilerinden Orhan Alp Akyol ve Sinan Gencer ise katıldıkları grupları geçerek Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı kazanan sporcuların arasına girmeyi başardılar.

Modafen olarak öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

25 Ekim 2016 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not