2. Sınıflar Dolmabahçe Sarayı’nda ⋅ Modafen

2. Sınıflar Dolmabahçe Sarayı’nda

Cumhuriyetimiz için anlamlı yerlerin başında gelen Dolmabahçe Sarayı ziyaretinden yeni bilgilerle dönen öğrencilerimiz, gezi boyunca çevreyi merak ve ilgiyle izledi.

23 Ekim 2019 Çarşamba günü sınıf öğretmenleri eşliğinde Dolmabahçe Sarayı’nı gezen tüm 2. sınıf öğrencilerimiz, geniş kabul salonlarınden etkilenirken Atatürk’ün çalışma ve yatak odasını da görme fırsatı yakaladı. Saray’ın deniz üzerine dolgu yapılarak inşa edildiğini öğrenen öğrencilerimiz, geziden yeni şeyler öğrenmiş olmanın mutluluğuyla döndü.

Öğrencilerimizin tarihimizi daha yakından tanımaları ve öğrenmeleri amacıyla düzenlediğimiz geziler yıl boyu sürecek.

31 Ekim 2019 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not