2. Sınıf Öğrencilerimiz TurkuaZoo’yu Gezdi

2. sınıf öğrencilerimiz eğlenceli bir gezi gerçekleştirdi. Sınıf öğretmenleri ve ikinci yabancı dil öğretmenleri eşliğinde İstanbul Forum AVM içinde bulunan “TurkuaZoo” akvaryumunun yolunu tutan öğrencilerimiz, birbirinden ilginç deniz canlıları ile tanışmanın heyecanını yaşadılar.

Öğrencilerimiz, burada dünyanın dört bir yanındaki deniz ve okyanuslardan getirilen 10 bini aşkın deniz canlısını görme fırsatı bulurken; okyanuslar, denizler ve tatlı sular hakkında da bilgi sahibi oldular. Bu sayede doğayı ve deniz canlılarını korumanın önemini yaşayarak benimsediler.

Vatozlar, nemolar, köpekbalıkları, deniz kaplumbağaları ile arkadaş olan öğrencilerimiz, dalgıçların ilgi çekici gösterisini de soluksuz izlediler.

16 Aralık 2013 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not