2. Sınıf Öğrencilerimiz TurkuaZoo’yu Gezdi ⋅ Modafen

2. Sınıf Öğrencilerimiz TurkuaZoo’yu Gezdi

2. sınıf öğrencilerimiz eğlenceli bir gezi gerçekleştirdi. Sınıf öğretmenleri ve ikinci yabancı dil öğretmenleri eşliğinde İstanbul Forum AVM içinde bulunan “TurkuaZoo” akvaryumunun yolunu tutan öğrencilerimiz, birbirinden ilginç deniz canlıları ile tanışmanın heyecanını yaşadılar.

Öğrencilerimiz, burada dünyanın dört bir yanındaki deniz ve okyanuslardan getirilen 10 bini aşkın deniz canlısını görme fırsatı bulurken; okyanuslar, denizler ve tatlı sular hakkında da bilgi sahibi oldular. Bu sayede doğayı ve deniz canlılarını korumanın önemini yaşayarak benimsediler.

Vatozlar, nemolar, köpekbalıkları, deniz kaplumbağaları ile arkadaş olan öğrencilerimiz, dalgıçların ilgi çekici gösterisini de soluksuz izlediler.

16 Aralık 2013 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not