19 Mayıs’ta Modafen SportyTest Heyecanı Yaşandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde Modafen’in ev sahipliğinde düzenlenen Modafen SportyTest Sanal Yüzme Yarışması tamamlandı.

Modafen SportyTest Sanal Yüzme Yarışması’nın ödül sponsoru Arena Aquamasters tarafından finalde ilk üç dereceyi alan takımlara birer hediye kiti verildi. Şampiyon takımın sporcuları ise yıl içinde istedikleri bir Aquamasters müsabakasına kayıt yaptırma hakkı kazandı.

Yarışmaya; Bilim Yaşam Koleji, Çevre Koleji, Enka, FMV Işık Okulları Ayazağa Kampüsü, FMV Işık Okulları Erenköy Kampüsü, FMV Işık Okulları Ispartakule Kampüsü, Marmara Eğitim Kurumları, Modafen, Notre Dame Sion Fransız, Robert Koleji, Ted Mersin Koleji, Üsküdar Amerikan Lisesi okulları katıldı.

Sabah saatlerinde, yarışmaya katılan 12 okuldan 18 ayrı takımın arasında yapılan kura çekimleri ile başlayan yarışma heyecanı eleme turları ile devam etti. Oldukça eğlenceli ve keyifli geçen, bilgilerin kulaç olduğu Modafen SportyTest Sanal Yüzme Yarışması’nın finali saat 17.00’de yapıldı.

Final yarışında; Bilim Yaşam Koleji, Marmara Eğitim Kurumları, Robert Koleji, TED Mersin Erkek, Üsküdar Amerikan Kız ve Üsküdar Amerikan Erkek takımları kıyasıya bir mücadele sergilediler.

Atamızın gençliğe armağanı olan bu özel günü birlik ve beraberlik içerisinde kutlamak üzere Modafen tarafından düzenlenen yarışmanın kazananı Üsküdar Amerikan Lisesi oldu. Yarışmada eşit puan alan TED Mersin Koleji ve Robert Koleji arasında daha az yanlış yanıt ile TED Mersin Koleji ikinci olurken Robert Koleji üçüncü olarak yarışı tamamladı.

2020 yılı uzaktan eğitim dönemine denk gelen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda, Modafen SportyTest Sanal Yüzme Yarışması’nın tüm katılımcıları sayesinde dostluk, spor, eğlence ve yarışma heyecanı bir arada yaşandı.

Modafen SportyTest Sanal Yüzme Yarışması’na katılan tüm katılımcılarımızı yürekten kutluyor, bu güzel organizasyonda emeği geçen ve canlı yayınları izleyerek yarışmacılara destek olan herkese teşekkür ediyoruz.

19 Mayıs 2020 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not