19 Mayıs Etkinlikleri Kapsamında “Gençliğe Hitabe” Okuma Yarışması Düzenlendi ⋅ Modafen

19 Mayıs Etkinlikleri Kapsamında “Gençliğe Hitabe” Okuma Yarışması Düzenlendi

Okulumuzda, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında lise öğrencilerimizin arasında anlamlı bir yarışma düzenlendi. Öğrencilerimizin yoğun katılım gösterdiği “Gençliğe Hitabe” okuma yarışması, büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirildi.

Yarışmada öğrenciler, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğe seslenişini içeren “Gençliğe Hitabe”yi en iyi şekilde okumak için yarıştı. Jüri üyeleri, öğrencilerin performanslarını değerlendirirken oldukça zorlandı çünkü tüm öğrencilerimiz büyük bir özveri ve duyarlılıkla hitabeyi okudular.

Etkinliğin sonunda, yarışmaya katılan tüm öğrencilere Atatürk’ün eşsiz eseri “Nutuk” hediye edildi.

17 Mayıs 2024 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not