19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Modafen’de büyük bir özlem ve coşkuyla kutlandı.

Öğrencilerimizin hazırlamış olduğu program konferans salonumuzda büyük bir ilgiyle izlendi. Program Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Atatürk’ün “Bütün ümidim gençliktedir.” sözüne değinerek sahnede günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Sosyal Bilgiler Öğretmenimiz Kadir Yetimoğlu, Atatürk’e duyulan özlemi bir kez daha dile getirdi. Konuşmanın ardından  öğrenci ve öğretmenlerden oluşan orkestranın sergilemiş olduğu performansla izleyenler adeta büyülendi. Tören alanının enerjisini zirveye taşıyan orkestra performansı sonrasında öğrencilerimizin hazırladığı solo müzik ve jimnastik gösterileri yapıldı. Bando takımının heyecan ve coşku dolu gösterisi törene renk kattı. Tören, 19 Mayıs haftası boyunca okulumuzun spor salonunda gerçekleşen Liseler Arası Voleybol Turnuvası’nda birinci olan takıma verilen kupayla sonlandı.

Atatürk’ün “Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.” Sözüyle yola çıkan öğrencilerimiz Cumhuriyete ve Atatürk’e duydukları inançla hepimizi bir kez daha gururlandırdı. Modafen Ailesi olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor daima Cumhuriyet ve Atatürk yolunda ilerlemeyi hedefliyoruz.

19 Mayıs 2022 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not