10. Dönem Mezunlarının Mezuniyet Balosu

Modafen’de eğitim görmekte olan 8 ve 12. sınıf öğrencileri mezuniyetlerini düzenledikleri balo ile kutladı.

Four Seasons Hotel at the Boshphorus’da gerçekleşen mezuniyet balomuzda 8. ve 12. sınıf öğrencilerimiz ile bir aradaydık. Öğrencilerimizin bu özel gecesinde velilerimiz ile beraber Modafen Ailesi olarak onlara eşlik etmenin mutluluğunu yaşadık.

Uzun, yorucu ama bir o kadar da keyifli geçen eğitim-öğretim yılı sonunda Modafen Ailesini buluşturan gecede her şey öğrencilerimiz için tasarlanmıştı. Keman tınısı ve İstanbul Boğazı’nın dillere destan manzarası ile gerçekleşen kokteyli, özel hazırlanan balo menüsü izledi. Öğrencilerimiz yemeğin ardından, dans pistine gelerek eğlenceyi başlattılar.

Mezun olmanın coşkusunu yaşadıkları unutulmaz gecede Dj’in çaldığı birbirinden hareketli parçalar, eğlencenin dozunu en üst noktaya çıkarttı. Bu coşkuya ortak olan öğrenci, öğretmen ve velilerimizin oluşturduğu aile tablosu yıllarca unutulmayacak cinstendi.

10 Haziran 2016 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not