1. Sınıflarımızın Oryantasyon ve Uyum Haftası Başladı ⋅ Modafen

1. Sınıflarımızın Oryantasyon ve Uyum Haftası Başladı

1. sınıf öğrencilerimiz 2014-2015 eğitim-öğretim yılına oryantasyon ve uyum haftasıyla başlangıç yaptı. Velilerimiz ile birlikte sabah okulumuzun yolunu tutan minik öğrencilerimiz, bir ömür boyu sürecek Modafen serüvenine de “Merhaba!” dediler.

Bir hafta boyunca sınıf arkadaşları ve öğretmenleri ile kaynaşacak öğrencilerimiz, renkli etkinliklerle okula ısınmaya başladılar bile. İlk gün okulumuzu keşfe de çıkan öğrencilerimiz, ikinci evlerini tanımanın mutluluğunu yaşadılar.

Oryantasyon ve uyum haftasının ilk günü, sınıf öğretmenlerimizin öğrencileri için hazırladıkları küçük hoş geldin hediyelerini dağıtmasıyla son buldu ve gülümseyerek evlerin yolu tutuldu.

8 Eylül 2014 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not