1. Sınıflarımızın Oryantasyon Haftası Başladı

1. sınıf öğrencilerimiz 2015-2016 eğitim-öğretim yılına oryantasyon haftasıyla başlangıç yaptı. Velilerimiz ile birlikte sabah okulumuzun yolunu tutan minik öğrencilerimiz, bir ömür boyu sürecek Modafen serüvenine de “Merhaba!” dediler.

Bir hafta boyunca sınıf arkadaşları ve öğretmenleri ile kaynaşacak öğrencilerimiz, renkli etkinliklerle okula ısınmaya başladılar bile. İlk gün okulumuzu keşfe de çıkan öğrencilerimiz, ikinci evlerini tanımanın mutluluğunu yaşadılar.

Oryantasyon ve uyum haftasının ilk günü, sınıf öğretmenlerimizin öğrencilerimiz için pasta kesmesiyle başladı, öğrencilerin gülümseyerek evlerin yolu tutmasıyla son buldu.

8 Eylül 2015 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not