1. Sınıflarımızın Okuma Şenliği ⋅ Modafen

1. Sınıflarımızın Okuma Şenliği

1. sınıf öğrencilerimiz, “Okuma Bayramı”nı coşku içerisinde kutladılar. Anne ve babalarının karşılarına çıkan öğrencilerimiz, hazırladıkları harika program ve öz güvenleri ile büyük alkış aldılar.

Skeç, şiir, drama, fıkra gibi içeriklere sahip dolu dolu bir program sunan öğrencilerimiz, dönem içerisinde elde ettikleri tüm kazanımları göstermiş oldular. Öğrencilerimiz, “Okuma Bayramı” ile hem eğlendiler hem güldüler hem de milli duygularını pekiştirdiler. Sahnedeki çocuklarını pürdikkat seyreden velilerimiz ise program sonrasında gururlu bir mutluluk ile salondan ayrıldılar.

25 Mayıs 2016 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not