1. Sınıf Öğrencilerimizin Oryantasyon Haftası ⋅ Modafen

1. Sınıf Öğrencilerimizin Oryantasyon Haftası

2018-2019 eğitim öğretim yılına sayılı günler kala 1. sınıf öğrencilerimiz “Oryantasyon Haftası” ile okula ‘Merhaba’ dedi.

Velilerimizin de heyecan ile eşlik ettiği miniklerimiz, ilkokula geçmenin gururunu yaşadı. Bir hafta boyunca sınıf arkadaşları ve öğretmenleri ile kaynaşacak olan 1. Sınıf öğrencilerimiz, daha ilk günden okula ısınmaya başladı. Ayrıca oryantasyonun ilk günü okul turu yapıp okulu daha iyi tanıma fırsatı bulan miniklerimizin heyecanı görülmeye değerdi.

2018-2019 eğitim-öğretim yılına “Oryantasyon” ile merhaba diyen öğrenci ve değerli velilerimize başarı dolu güzel bir yıl diliyoruz.

11 Eylül 2018 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not