1. Sınıf Öğrencilerimiz Oyuncak Müzesi’ne Gitti ⋅ Modafen

1. Sınıf Öğrencilerimiz Oyuncak Müzesi’ne Gitti

Hayat Bilgisi dersinin “Oyunlara katılma ve oyun oynamaya istekli olma.” kazanımı doğrultusunda 1. sınıf öğrencilerimize yönelik Oyuncak Müzesi gezisi gerçekleştirildi.

Yaşımız kaç olursa olsun biz büyüklerin de hatıralarında oyuncaklar büyük bir yer tutar. Hünerli ellerde türlü biçimlerde şekillenen ve gelişen teknolojiyle birlikte bir tüketim nesnesi haline gelen ama asla unutulmayan oyuncaklar mutlaka vardır.
1. sınıf öğrencileri şair ve yazar olan ama her zaman çocuk kalmayı başaran Sunay Akın’ın 20 yılda 40’dan fazla ülkeyi gezerek topladığı oyuncakların dünyasına konuk oldu. Özenle sergilenen oyuncaklar karşısında öğrencilerimizin şaşkınlık ve heyecanları görülmeye değerdi.

Farklı ülkelere ait olan ve gezerken insanı başka bir dünyaya götüren Oyuncak Müzesi gezimiz, öğrencilerimizin gördükleri oyuncaklar hakkında sordukları sorular ile sona erdi.

5 Ekim 2018 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not