1. Sınıf Öğrencilerimiz Okula “Merhaba!” Dedi ⋅ Modafen

1. Sınıf Öğrencilerimiz Okula “Merhaba!” Dedi

1. sınıf öğrencilerimiz yeni eğitim-öğretim yılına aileleri ile birlikte “Merhaba!” dedi. Bir ömür boyu sürecek Modafen serüveni pazartesi sabahı gerçekleştirilen “Öğretmen-Öğrenci-Veli Tanışma Toplantısı” ile başladı. Bu tanışma toplantısı aynı zamanda bir hafta sürecek olan “1. Sınıflar Oryantasyon Programı”nın da başlangıcıydı.

Öğrencilerimizin sınıflarında gerçekleştirilen toplantıda, sınıf öğretmenlerimiz velilerle tanıştı, ardından yıl boyunca takip edilecek program hakkında bilgi verildi. Bu bilgilendirmenin ardından İngilizce öğretmenleri Mr. Steve ve Miss Mengihan eğlenceli sunumları ile İngilizce programlarını tanıttılar. Bu sırada öğrencilerimiz de bu yıl derslerinde yer alacak branş öğretmenleri ile bir araya geldiler ve renkli aktiviteler gerçekleştirerek okula ısındılar.

Keyifli toplantı, sınıf öğretmenlerinin öğrencileri için hazırladıkları küçük hoş geldin hediyelerinin dağıtılmasıyla son buldu. Böylece bir hafta boyunca sürecek olan “1. Sınıflar Oryantasyon Programı”na neşeli bir giriş yapıldı.

10 Eylül 2013 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not