Yüzme Takımımızın Hafta Sonu Etkinliği

8 Şubat 2020 Cumartesi sabahı, yüzme takımındaki sporcularımız antrenman sonrası, test yarışmasına katıldılar. 42 sporcumuz, katıldıkları test yarışmasında başarılı performanslar göstererek, sezondaki yarışmalara hazır olduklarını kanıtladılar.

“Yüzme Kek Kupası” adı altında düzenlenen etkinliğimizde, yarışma sonrası sporcularımız, velilerimiz ve antrenörlerimiz, evde hazırlayıp getirdikleri birbirinden lezzetli kek, börek, kurabiyeler ve en önemlisi sıcak bir sohbet eşliğinde keyifli bir cumartesi geçirdiler.

Sezon içerisindeki yarışmalara haftada 6 gün hazırlanan performans takımı sporcularımızı, test yarışındaki başarılı performanslarından dolayı kutlarız.

Değerli velilerimize hazırladıkları birbirinden lezzetli yiyecekler ve bu keyifli cumartesi etkinliği için teşekkür ederiz.

10 Şubat 2020 Pazartesi

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Modafen
Öğrencinin Adı

Öğrencinin Okulu
Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf
Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi
Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not